Bokse

Price: With agreement
Bokse

details

posted
26 July 2022 00:25
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Cift boksash pasive Proel me hinka alumini B&C dhe stereo B&C DE45 & DE250 te reja.
Boksa 12" inch, 300 watt rms copa.
Shiten per mos perdorim.
350 mije te dy.


Similar ads