SHITET HOTEL BUZE DETIT ☀️SPILLE⛱️

Price: 1,850,000.00 €
SHITET HOTEL BUZE DETIT ☀️SPILLE⛱️

details

posted
25 April 2023 00:55
category
Sport & Rekreacion > Bileta / Udhetime
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

SHITET HOTEL BUZE DETIT ☀️SPILLE⛱️

Shitet ApartHotel ne Spille
Hoteli ndodhet ne nje nder zonat me te bukura dhe me te qeta te bregdetit Shqipetar, ne Spille plazh Kavaje, ne mes te relaksit dhe qetesise.
Siperfaqe trualli: 350m2
Siperfaqe Ndertimi: 1264 m2
Organizohet si me poshte:
Kati -1 me siperfaqe 143.5 m2 funksionon si market 
5 Katet e tjere me siperfaqe 185.7 m2 secili organizohen nga apartamente 27 apartamente ne total 
6 Apartamente 2+1
21 Apartamente 1+1

Ne nje distance fare te afert me detin te krijon ambientin perfekt per pushime relaksuese dhe larg zhurmave te qytetit.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ligjor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Per me shume informacion