Shitet superapartament 3+1+2 ballkone,\"Kavaljon\",Kavaje

Price: 55,000.00 €
Shitet superapartament 3+1+2 ballkone,\"Kavaljon\",Kavaje

details

posted
8 April 07:01
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

📐Siperfaqja totale 120 m²
🛏2 dhoma gjumi
🛋Ambient ndenje +kuzhine
🛁1 tualet
📦dhome magazinimi
2 ballkone
Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.Ka hapesira te bollshme,qe nga korridori hyres,2 ballkone,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje dhome plus qe momentalisht eshte pershtatur per qellime magazinimi.Njeri nga ballkonet eshte konceptuar me kend gatimi te vecante pervec kuzhines brenda.Te gjitha punimet dhe arredimi ne apartament jane bashkekohore te 3 viteve te fundit dhe thuajse te paperdorura,dhe kapin vleren e 10000€.Shume afer qendres dhe sherbimeve.Me certifikate pronesie
💰Cmimi 55000 i diskutueshem.


Similar ads