?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN?

Price: 49,523,954.00 €
?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN?

details

posted
30 August 09:26
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
300
Year of production
2006
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
400 000 - 449 999

Description

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Similar ads