Blejm Vetura Pa Dogan Defekt Aksident VW BMW

Price: With agreement
Blejm Vetura Pa Dogan Defekt Aksident VW BMW

details

posted
19 May 01:25
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
Ford
pattern
C-Max
Year of production
2006
Fuel
Diesel
Mileage
200 000 - 249 999

Description

Prishtinë
Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////📞📞📞💤////044/865/125_______________ zch


Similar ads