Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import

Price: 1.00 €
Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import

details

posted
21 January 10:23
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Citroën
pattern
C3
Year of production
2012
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
40 000 - 44 999

Description

Përshëndetje!Emri im është Edi Veliu dhe punoj në import export e perimeve ne Divjake,Shqiperi.Kompania ime ndodhet ne Divjake. Prodhimet qe ne kultivojme jane te nje cilesie te larte. Ekportojme perime ne Europe dhe jemi te gatshem per bashkpunime te reja ne Kosove.disa nga perimet qe ne bejmë export janë...
domate, brokoli,lule laker,qepë,pjeper, fasule, patatos, karrota, shalqi-bostan, lakër të bardhë dhe të kuqe etj ...nese jeni te interesuar ne mund te flasim..Email: ediveliu@hotmail.com
instagram dhe Facebook diva_agro_import_exportmercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf


Tags-mercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf Passat opel audi nissan kamjon kompani company prishtine banese me qera pune auto veture rent a car


Similar ads