?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

Price: 2.00 €
?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

details

posted
3 November 2020 20:06
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
BMW
pattern
524
Year of production
2006
Fuel
Diesel
Mileage
130 000 - 139 999

Description

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads