Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Price: With agreement
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

details

posted
6 January 2021 13:15
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. 8 kg . Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber.....
Numri:044423012
Viber (+38344423012)


Similar ads