Lavatriqe Gorenje

Price: With agreement
Lavatriqe Gorenje

details

posted
4 January 16:25
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet lavatriqja Gorenje. Ne gjendje te rregullt .Qmimi sipas marrveshjes .Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber ...


Similar ads