Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

Price: 1.00 €
Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

details

posted
30 April 19:40
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet maqine per tharje te robave ELEKTROLIX T4350 17KG. VITI I PRODH. 2011.Maqina eshte ne gjendje perfekte.Kemi edhe tjera maqina per larje tharje hemurosje pastrim kimik GJINDEMI NE SHKUP
0038978446634 viber whatcap


Similar ads