Makin per larje pastrim kimik lavatrice

Price: With agreement
Makin per larje pastrim kimik lavatrice

details

posted
28 March 2020 09:15
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet lavatrice IPSO HF185 18kg 1000 rotullime
Centrifug viti i prodh.2008 maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per pastrim kimik tharse hekurosje. Gjindemi ne shkup R.Maqedonise 0038978446634 viber whatsapp


Similar ads