Lavatrice maqin per pastrim kimik

Price: With agreement
Lavatrice maqin per pastrim kimik

details

posted
1 April 2019 23:21
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Maqin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2007 15kg makina eshte ne gjendje shum te mir kemi edhe tjera makina per larje tharje hekurosje pastrim kimik GJINDEMI NE SHKUP 0038978446634 WHATCAP WIBER