Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

Price: 50.00 €
Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

details

posted
29 March 18:55
category
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-731-320 te ardhur nga gjermania qmimi esht fix nuk vij me lir


Similar ads