Mercedes euro 6 mp4

Price: 45,000.00 €
Mercedes euro 6  mp4

details

posted
4 April 19:24
category
Automjete > Kamionë
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Type
Mercedes-Benz
pattern
18-48

Description

Kemi kamijona euro 5 dhe euro 6 mercedes actros 1848 euro 5 2008 920.000km. 1845 mp4 2014.2013.2012 vit nga 350.000km deri 700.000km kemi dhe te gatshem per kiper si shihet ne foto kamijonat jan ne maqedoni kumanov kontakti viber vscap .0038975230484 nuki


Similar ads