Qen qimedredhur nga lodrat

Price: 160.00 €
Qen qimedredhur nga lodrat

details

posted
23 October 14:32
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Qen qimedredhur nga lodrat
këlyshë qensh lodrash 2 femra kajsie dhe 1 mashkull shampanjë në dispozicion me të vërtetë qen të vegjël shumë të mirë me fëmijë dhe kafshë të tjera shumë të dashur dhe të dashur secili prej këtyre djemve ka personalitete shumë të veçanta unike mami është lodra e bardhë qen qimedredhur familja babai është një kajsi.
.. (whatsapp ose viber +33753420023)


Similar ads