Papagall gmGri Afrikan

Price: 600.00 €

details

posted
9 August 09:56
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..


Similar ads