AKUARIUM

Price: 300.00 €
 AKUARIUM

details

posted
3 January 14:53
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

shitet akuariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorane. eshte i madh dimenzionet e akuariumit jan. 128cm gjatsi. 50cm naltesi. 40cm gjersi. akuariumi i ka 256 litra uje. akuariumi eshte shum i mir dhe eshte anti stres.


Similar ads