AKFARIUMI

Price: 400.00 €
  AKFARIUMI

details

posted
3 January 14:53
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

shitet akfariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorne. eshte i madh dimenzionet e akfariumit jan. 141cm gjatsi. 50cm naltesi. 40cm gjersi. akfariumi i ka 282 litra uje. akfariumi eshte shum i mir dhe eshte anti stres.


Similar ads