PLLUMA

Price: 220.00 €
PLLUMA

details

posted
29 January 2023 14:58
category
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shiten pllumat gjimli dhe kuta jan te mir dhe te urt jan ne gjendje te mir shendetsore Jan 55 copa. qmimi me cop 5 euro copa komplet 220 euro


Similar ads