Fellne 15

Price: With agreement
Fellne 15

details

posted
11 November 22:42
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shiten fellnet me guma 195/55/15 te viti 2020 bajm ndrime me fellne 16 per corsa d net jen me 4 shtrafa per mashum na kontaktoni nr 046 131 074


Similar ads