Golf 6 1.6 TDI RKS 1 vit regjistrim

Price: With agreement
Golf 6 1.6 TDI   RKS 1 vit regjistrim

details

posted
5 June 18:27
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
VW Volkswagen
pattern
golf
Year of production
2010
Fuel
Diesel
Mileage
200 000 - 249 999

Description

Vetura është në gjendje shumë të mirë dhe shumë i ruajtur. Për më shumë info kontakto në telefon


Similar ads