⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️⚠️⚠️

Price: 7,900.00 €
⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️⚠️⚠️

details

posted
25 January 02:17
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
BMW
pattern
525
Year of production
2012
Fuel
gasoline
Mileage
120 000 - 129 999

Description

🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI
- PERJ NGA VITI 2000deri 2019-

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel☎️ 049 660 454
Dhe viber ☎️+383 49660454
⚠️⚠️KOMPANIJA ME E SIGURTA DHE SERIOZE NE VEND KONTAKTO NE QDO KOHE⚠️⚠️
Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 2004 dej2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,gran


Similar ads