BMW 320d xdrive 184ps

Price: 10,500.00 €
BMW 320d xdrive 184ps

details

posted
20 November 17:35
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
BMW
pattern
320
Year of production
2010
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

BMW 320d xdrive 184ps
Viti 2010 230.000km
Manual 6+1
Senzor parkimi para prapa
Timon multifunksional
Perde prapa
Start/stop
Tempomat e shumë opsione tjera
Goma të reja të dimrit \"Sava\"
Goma vere \"Michelin\" të përdorura 2 vite
Liber servisi
Servisin e kryer me filtera, vaj, pjesë origjinale BMW
Zingjirin e ndërruar komplet setin origjinal BMW
Vetura është në gjendje perfekte e mirëmbajtur brenda dhe jasht. E ardhur nga zvicrra. Regjistrimi i parë në rks.


Similar ads