BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Price: 3.00 €
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

details

posted
7 July 11:41
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
BMW
pattern
520
Year of production
2006
Fuel
Diesel
Mileage
250 000 - 299 999

Description

BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL NE TER KOSOVEN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads