BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Price: 2.00 €
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

details

posted
27 March 22:38
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
BMW
pattern
520
Year of production
2009
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
40 000 - 44 999

Description

(BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344942878 IPKO +38349942878
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ


Similar ads