?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV ME DHE PA DOGAN ?

Price: 49,523,954.00 €
?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV ME DHE PA DOGAN ?

details

posted
29 August 19:40
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
BMW
pattern
535
Year of production
2008
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
300 000 - 349 999

Description

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Similar ads