Shtepi me 18 Ari tok

Price: With agreement
Shtepi me 18 Ari tok

details

posted
1 April 22:33
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac
pattern
550
Numri i dhomave
> 10

Description

-Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas.
-Shtepia eshte 550m2 eshte 85% e perfunduar posedon edhe lejen.
-Shitet komplet me 18 ari tok.
- Qmimi sipas marrveshjes -
-Kontakt- +38344261720
045898704