Shitet Shtepia

Price: With agreement
Shitet Shtepia

details

posted
2 April 23:34
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
6

Description

Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2 kat e gjysme , kati i par perbehet nga nje sallon me kuzhin bashke banjo nje dhom po ashtu edhe shpajzi ndersa kati dyt ka tre dhoma dhe nje banjo .
Nr.049333488


Similar ads