Metal Punues oferta Vikendii

Price: With agreement
Metal Punues oferta Vikendii

details

posted
14 March 18:05
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac

Description

Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. .Punojm keto punë: Objekte Të madhësive të ndryshme, Teraca , Pushimore për oborr, Gilindera te modeleve te llojllojshme, Dyer , Shkall te brendshme, Emergjente,Spirale(Ne form Rrethore),Reklama te madshive te ndryshme me dizajne te veqanta Si dhe shum e shumë pune të tjera Me Staf te kualifikuar dhe Qmime Te Volitshme Punojm ne gjith Kosoven po ashtu edhe jasht Kosoves. ju mirpresim


Similar ads