Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e

Price: With agreement
Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e

details

posted
9 January 13:53
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac

Description

Leshoj me qira makinenen e cila ben largimin dhe thithjen e lagshtis dhe mykut nga muret e shtepive,banesave apo lokalve tuaja.makina esht prodhim gjerman,thith dhe efikase,nuk zen shum vend,nuk ka zhurem,dhe esht e thjesht per perdorim.makina ipet ne shfrytezim me qira varsisht sipas nevojes,qmimi sipas marrveshjes.tel dhe viber; tel +38344419863


Similar ads