Shitet banesa 100m^2

Price: With agreement
Shitet banesa 100m^2

details

posted
14 March 16:54
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac
pattern
100
pattern
Seri 3

Description

Shitet banesa 100metra katrore ne Poklek ne katin e 7. Banesa ka nje sallon, nje kuzhine, nje ballkon te mbyllur me dritare qe hapen, 2 banjo (nje te madhe dhe nje te vogel) dhe 3 dhoma te gjumit. Banesa ka kuzhinen, te gjitha dhomat dhe salloni jane te shtruara ne laminat dhe i kane dyert, dhe banjo e madhe i ka te gjitha pajisjet (guasken, lavamanin me pasqyre dhe dush-kabinen).
Gjithashtu ka izolim ne pjesen e dritareve dhe ka bodrumin poshte.


Similar ads