Shitet beko ne gjendje te rregullt

Price: 70.00 €
Shitet beko ne  gjendje te rregullt

details

posted
27 April 09:51
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan
pattern
5 kg

Description

Punon pa defekte