SHES NDRROJ LLUSTERIN SHUM TE MIR SI IRI PREJ ZVICRE

Price: With agreement
SHES NDRROJ  LLUSTERIN SHUM TE MIR SI IRI PREJ  ZVICRE

details

posted
2 May 09:47
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan
pattern
Gorenje

Description

SHES NDRROJ LLUSTERIN SHUM TE MIR E SIKUR IRI KA ARDH PREJ ZVICRE ASHT SI NE FORM TE TOPIT KU HAPET DHE MBYLLET .FLETAT IKA PREJ LLAMARINE SHUM ASHT IHJESHEM . NDRROJ ME NEJ SEND QE UMKONVENON. TEL. 049 405 391. DHE NE VIBER. GJILAN.


Similar ads