SHES LLUSTERIN SHUM TE MIR SI IRI PREJ ZVICRE

Price: With agreement
SHES LLUSTERIN SHUM TE MIR SI IRI PREJ  ZVICRE

details

posted
19 February 21:14
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

SHES 2 LLUSTIRA SHUM NGJENDJE TE MIR SIKUR TE RI KAN ARDH PREJ ZVICRE KREJT 3 JAV TE PERDORUN. JAN NE FORM TE RRUMBULLAKET SI TOP SHUM TE MIR JAN PER PUN DHE PER PAMJE KU EBAJN HAPJEN DHE MBYLLJEN SI TOP NJENI ASHT IMADH KURSE TJETRI ASHT MA IVOGEL PAK . TE. 049 405 391 DHE NE VIBER INJEJTI GJILAN.


Similar ads