Tavolina me Qira/Qera Gjilan

Price: With agreement
Tavolina me Qira/Qera Gjilan

details

posted
12 April 22:14
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Garden Tenda ne Gjilane ju ofrone ne gjdo kohe tavolina shume te pasterta dhe kualitative me ngjyre te bardhe me qira/qera .

Perpos tavolinave ofrojme gjithashtu edhe karriga si dhe tenda.

Na kontaktoni ne numrat tane te telefonit:

045-376-614
049-313-959
Viber & Whatsapp +38345376614


Similar ads