Shitet dhoma e fjetje

Price: 280.00 €
Shitet dhoma e fjetje

details

posted
8 April 16:33
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Shitet dhoma e fjetjes komplet me super qmim dhe ne gjedje te mire. Bashke me te jepet edhe jogi si dhe te gjitha pjeset percjellese


Similar ads