Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

Price: 840.00 €
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina vib+38344 799-989

details

posted
23 June 00:37
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit


Similar ads