DHOMA GJUMIT -FJETJES

Price: With agreement
  DHOMA GJUMIT -FJETJES

details

posted
1 April 23:02
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030 viber +377 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni Faqen ton ne FACEBOOK MOBILERIA FER DIZAJN


Similar ads