SHes Ekcentpresen 100 Ton.

Price: With agreement

details

posted
6 January 23:44
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

SHes Ekcentpresen 100Ton e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.


Similar ads