SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir

Price: With agreement
SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir

details

posted
6 February 23:47
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

SHes Abkandin qe lakon 12 METRA GJATSI 1.5 TRASH ME 12 PROGRAME BRISKUN ME RRYM NE GJENDJE SHUM TE MIR I ARDHUR NGA ZVICRRA. Bejme ndrrim edhe me ndonje veture