Pajisje me avull per pastrim

Price: 55.00 €
Pajisje me avull per pastrim

details

posted
11 January 18:23
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Shitet pajisja per pastrim me avull me te gjitha elementet e ardhur nga zvicra


Similar ads