Paisje multifunksionale e re nga Zvicra

Price: 80.00 €
Paisje multifunksionale e re nga Zvicra

details

posted
1 April 23:55
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Paisje multi funksionale nga zvicra e re ne amballazh dhe kuti tevete
Paisja eshte per shume funksione dhe ka paisjet e veta percjellse
Per me teper info ne tel +38345540059


Similar ads