Makina PVC

Price: With agreement
Makina PVC

details

posted
14 November 19:31
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Shiten Makina me 2 koka share Murat Full elektronik super gjendje dhe ekim makina me 1 kona seti murat.


Similar ads