Kompresor me ajr qekiq nivelizim valak hilti

Price: With agreement
Kompresor me ajr qekiq nivelizim valak hilti

details

posted
2 April 07:32
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

shes kompresor me ajr dizell ,kompresor me rrym hilti 3 fazor me 2 qekiqa ,+kompresor benzin wacker per thyrje te betonit ,bosh me rrym 27


Similar ads