H I LL T I

Price: 30.00 €
H I LL T I

details

posted
30 March 11:58
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Shitet
Hillti me bateri +adapteri 70€
Akuja bosch 30€
Grrysja bosch 60€
Te gjtha jan orgjinale te ardhur nga zvicrra


Similar ads