Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

Price: With agreement
Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

details

posted
2 April 00:24
category
Patundshmeri > Garazh
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjenden nen Kompleksin e Banimit. Garazha ka gjeresi prej 2 metra e 85 centimetra, dhe gjatesi prej 4 metra e 60 centimetra. Qasja ne garazhe mund te behet vetem nga pronaret e saj permes sistemit te qasjes elektronike

Qmimi sipas marreveshjes


Kontaktoni ne +377 44 132 914
+ 377 33 178 476 ose ne e-mailin: puriqi@hotmail.com & puriqi@gmail.com


Similar ads