Shitet golf 6 dhe ndrohet

Price: 7,300.00 €
Shitet golf 6 dhe ndrohet

details

posted
27 March 13:39
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
VW Volkswagen
pattern
golf
Year of production
2012
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Shitet vetura 1.6 tdi me i te kuqe ne gjendje te rregullt


Similar ads