VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA FUSHË KOSOVË

Price: 250.00 €

details

posted
25 September 11:00
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
pattern
Seri 3

Description

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania,kati:I parë(I).
Bnaesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.
Çmimi:250€
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info


Similar ads