Shitet banesa me 2 dhoma gjumi

Price: 550.00 €
Shitet banesa me 2 dhoma gjumi

details

posted
13 March 2021 18:03
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
7576 m²
Numri i dhomave
3

Description

Shes banesen ne Fushe Kosove 75.76 m2, rruga Xhemail Mustafa. Objekti Model Sllovenia, ne katin e 5. Banesa posedon dy lifta dhe parking te mjaftushem. Dy dhoma gjumit, sallon me kuzhine
Shitet direk nga pronari.
Banesa ka flete poseduese dhe nuk eshte ne hipotek.
Qmimi per m2, 550.- €


Similar ads