Shitet banesa 92m2, kati 7, në Fushë Kosovë

Price: With agreement
Shitet banesa 92m2, kati 7, në Fushë Kosovë

details

posted
28 January 12:07
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
92 m²
Numri i dhomave
2

Description

KODI 1022

Shitet banesa 92m2, kati 7, në Fushë Kosovë, Objekti Princesha, afër rrethit dhe Mobilerisë Hajdini. Banesa ka:

▪️ Dhomë dites me kuzhinë,
▪ 2 dhoma të gjumit,
▪️korridor,
▪️banjo dhe
▪️ballkon (7m qasja nga 3 dhomat).
+garazha (15m2).

045 251 251
https://www.facebook.com/agjensionivlera


Similar ads